kurumsal web tasarım

Paydaş Danışmanlık

Paydaş İdari Danışmanlık Merkezi kurucusu olan Naile Uyanık’ ın isteği üzerine kurumsal web sitesi çalışmalarını gerçekleştirdik. Marka danışmanlığı kapsamında logo çalışması da tasarım ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Web tasarımı konusunda tercihi bize bırakan Naile Uyanık için kurumunu en iyi şekilde ifade edecek özgün içerikler ve tasarım ögeleri ile web sitesini tamamladık.

 

Kurumsal web tasarım çalışmalarımızı tamamlamamızın ardından talepleri üzerine seo çalışması desteğimiz ile Paydaş İdari Danışmanlık Merkezi ile olan iş sürecimize halen devam etmekteyiz. Dijital dünyada kimliğini oluşturduğumuz çalışmalarımız içinde yer alan web tasarımı için sadelikten yana bir tercihte bulunduk.

 

Kurumsal web sitesi çalışmaları için Naile Uyanık Paydaş ile başladığımız çalışma sürecinin devamını marka danışmanlığı ve seo çalışması ile tamamladık. Yaptığımız tüm görüşmelere katılan ekibimiz fikirlerini paylaşarak yapacakları çalışmalar ön bilgi topladılar .İşlerini büyük bir özen ve hırsla tamamladılar.

Beyret Dijital sizinde projenizi hayata geçirsin.

İLETİŞİME GEÇ