PRODÜKSİYON

Prodüksiyon çekimden önce kurgu ve senaryonun hazırlanmasıyla başlayan bir süreç olup çekimler dahilinde montajlama ve bir çok süreci içerisinde barındıran profesyonel işlemler bütünüdür. Prodüksiyon ekibimizle sizlere reklam filmi, kurumsal tanıtım filmi ve viral reklam başlıkları altında kurumsal kimliğinizi yansıtacak destekler sağlamaktayız.

Video hizmetlerimiz ile kurumunuzu ve iş süreçlerinizi tanıtacak senaryo dahilinde yapılacak çekimler ile prodüksiyon sürecini başarıyla tamamlayıp hedef kitlenize uygun sonuçlar çıkarmaktayız. Yaratıcı içeriklerin yer aldığı video hazırlama süreçlerinde isteklerinizi tüm süreçlerde göz önünde bulundurarak verdiğimiz hizmeti tamamlamaktayız.

Reklam tanıtım filmi ile ürünlerinizi veya firmanızı tanıtacak firma tanıtım filmi ile kurumsal kimliğinizi yansıtmanın yanı sıra müşterilerinize sizi tanıtacak yaratıcı içerikler ile tüm süreçler tamamlanır. Bir kurumsal tanıtım filmi üzerinde değinilmesi gereken tüm konuları sizlerle kurgu ve senaryo süreçlerinde değerlendirip çekim ve post prodüksiyon işlemleri ile eşsiz sonuçlar ortaya çıkar.

Viral reklam, izleyici kitle yani firmanızın hedef kitlesi bir başka deyişlede müşterilerinizin reklam olduğunu hissetmeyecek kadar doğal video içeriklerinin oluşturduğu reklam çalışmasıdır. Viral reklam filmi çalışmalarında amacımız bir kurumsal tanıtım filminden ziyade markanızın ve ürünlerinizi müşterilerinize en çarpıcı yöntemlerle yansıtmaktır.

01

Fikir Üretiyoruz

Genç ekibimizle sizin için
yaratıcı fikirler üretiyoruz.

02

Hayata Geçiriyoruz

Onayınızı aldıktan sonra
projenizi hayata geçiriyoruz.

03

Geliştiriyoruz

Proje tamamlandıktan sonra
geliştirmeye devam ediyoruz.

Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve görüşmek için hemen

İLETİŞİME GEÇ