Kurumsal Değerlerimiz

Web tasarım,Web Çözümleri,Yazılım,Yazılım Çözümleri konusunda en yeni teknolojileri kullanarak firmalarımıza en iyi hizmeti sürekli olarak sağlamaktayız.

Marka Danışmanlığı, Marka Oluşumu,Kurumsal Kimlik hizmeti verdiğimiz firmalar Sosya Medya Danışmanlığı hizmetimizden ayrıca memnun olması ekibimizi mutlu etmektedir.

Doktor,avukat,diş hekimi gibi profesyonel hizmet veren kişi veya kurumların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran ''Randevu Sistemi' yazılımız Ayrıca 'Danışan Takip' sistemi doktorlarımızın danışanlarını daha kolay dosyalamasını ve görüşme esnasında not almasını ve bunları kaydetmesini sağlıyor.Yazılımızın sürekli güncel kalmasını sağlayarak sürekli geliştiriyoruz.

Global bir firma olmak üzere adımımızı da Ukrayna'da kurduğumuz 'Бейрет Диджитал(Beyret Dijital)'dir.Firmamız Türkiye ve Ukrayna arası projeler geliştirmeye başlamıştır.

Dijital dünyanın
kapılarını açan anahtarınız

MİSYONUMUZ

Bize güvenerek projelerini dijital dünyada en iyi,güncellenen,kullanıcı dostu web ve yazılım teknolojilerilerini kullanarak hayata geçirdiğimiz firmaların,geniş anlamda en iyi hizmeti almasını sağlamak. Perspektifi geniş hayal gücüne sahip genç ekibimiz kullanıcı dostu web tasarımları ile hizmet verdiğimiz markaların değerini dijital dünyada stabil yüksek tutmak. Ekibimizin sürekli inovatif eğitim ve araştırmalar ile global bir firma olma yönünde çaba göstermek.

VİZYONUMUZ

İzmir'de Web tasarım ve Yazılım konusunda hizmet vermeye başladığı günden itibaren oluşan müşteri memnuniyetini ivmeli olarak yükseltmektir.Firmalarımızın dijital dünyada en iyi şekilde temsili için sürekli global araştırmalara devam etmek. En yeni teknolojiler ile güven birliğinde olduğumuz firmaların memnuniyeti ile İzmir merkezli global bir firma olmak.