Hakkımızda

Bir firma veya kuruluşa ait web sitesi,dijital dünyada bir mağaza,kurumsal kimliğinizi,ürün ve marka değerini belirten adreslerdir.Web sitesi, sosyal medya hesapları derken artık farklı alanlarda dijital dünyada yer almak mümkün.

 

Profesyonel takım arkadaşlarımız ve dijital donanımız ile Beyret Dijital olarak,size özel hedef ve kitle bazlı,modern tasarım vizyonu ile dijital dünyadaki yerinizi hazırlıyoruz.
Uzman pazarlama stratejisi yöntemlerimiz, e-ticaret konusunda tecrübeli ekibimiz ile dijital pazarda firmanızı tanıtır hale getiriyoruz.

Beyret Dijital olarak siz değerli iş ortaklarımızın perspektifleri doğrusunda proje sürecini belirler ve inandığımız "iletişimde kal" ilkesiyle sizlerinde çalışma programlarına uygun hazırlanan görüşmeler ile istenilene en hızlı ve doğru stratejilerle ulaşmayı hedefleriyoruz. 

 

Bulunduğunuz sektörde farkınızı yaratın ve Beyret Dijital ile dijital dünyaya adım atın.

 

Firmanızı anlatan bir logo ve slogan, size özel tasarlanmış video reklamlar, firmanıza dair her şeyi içeren bir web sitesi ve sizi hedef kitlenize en yakın noktada tutacak sosyal medya hesapları birbirine entegre olmuş bir marka çalışmasıdır. Marka danışmanlığımız ile işinizi büyütmek artık çok kolay.

“ Dijital Dünya'nın Kapılarını Açan Anahtarınız.. ”


 • Beyret Dijital müşterileri ile görüşerek onlara web çözümleri sunuyor.

  İhtiyaçlarınız ve Çözümleri

  Sizinle birebir görüşerek projemiz için fikir ve görüşlerinizi alıyoruz. İhtiyaçlarınızı belirliyor ve sizi hedef kitlenize ulaştıracak en doğru çözümleri sunuyoruz.

 • Beyret Dijital Ekip Çalışması

  Takım Çalışması

  Görüşmemizin ardından ekibimiz bir araya gelip, projenizi hayata geçirmeye başlıyor. Bu süreç içerisinde sizinle sürekli iletişim halinde kalıp isteklerinizi en hızlı şekilde uyguluyoruz.

 • Beyret Dijital ile Dijital Dünyanın Anahtarları elinizde

  Dijital Dünyanın Anahtarı

  Projemiz tamamlandıktan sonra Beyret Dijital ile dijital dünyaya açılarak hedef kitlenize en yakın yerde bulunacaksınız ve Beyret Dijital bundan sonra tam desteği ile hep yanınızda olacak.

Ekibimiz

Beyret Dijital Ekibinden Mehmet Beyret

Mehmet Beyret / Owner

Odessa Milli Mechnikov Üniversitesi- Rus Dili Eğitimi K.D Ushinsky Odessa Milli Pedagoji Üniversitesi Yabancı Dil: İngilizce - Rusça - Ukraynaca

Beyret Dijital Ekibinden Büşra Arslan

Büşra Arslan / Yazılım Mühendisi

Yaşar Üniversitesi - Yazılım Mühendisliği Yabancı Dil: İngilizce - Rusça

Beyret Dijital Ekibinden Gizem Sever

Gizem Sever / Web Developer

Dokuz Eylül Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri Yabancı Dil : İngilizce

Beyret Dijital Ekibinden Sabri Akkas

Sabri Akkas / Yazılım Mühendisi

Yaşar Üniversitesi - Yazılım Mühendisliği Yabancı Dil: İngilizce