Randevu Yazılımı ve Kurumsal Web Sitesi

izmir sağlık yazılım

Randevu yazılımı aslında her sektörde kullanılabilecek bir programdır. Hizmet verilen sektörde müşterilere randevu verilmesi için takvimi sürekli kontrol etmek bazen karışıklıklara yol açabiliyor. Bu sebepledir ki klinik ve hastaneler başta olmak üzere diğer sektörlerde de randevu takip programı tercih edilir hale geldi. Beyret Dijital ekibi talep üzerine özel yazılım olarak geliştirdiği randevu yazılımı ile aynı zamanda kurumsal web sitesi oluşturarak hem size hemde müşterilerinize kolaylık sağlıyor.

 

Randevu takip programı denildiğinde masa üstü platformda kullanılabilir ve yine randevuları tek tek elle gireceğiniz bir yazılımdan bahsedilirken. Ekibimizin ürettiği yazılım çözümleri arasında yer alan randevu programı değil randevu yazılımı üretmek oldu. Daha detaylı tanıtmak gerekirse randevu yazılımı web platformlarında kullanılabilir ve müşterileriniz kurumsal web sitesi üzerinden alacakları randevuları size özel platformdan kontrol edebilir, onaylayabilirsiniz. Bu sayede bir randevu defteri tutmadan size özel yazılım ile karışıklık ve zaman maliyetinden kurtulabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarım ve Randevu Programı

Kurumsal web tasarım desteğimiz ile sizi ve işletmenizi tanıtan size en uygun web tasarımı gerçekleştirdikten sonra randevu yazılımını web sitenize entegre ediyoruz. Bu sayede müşterileriniz sizden randevu almak istediklerinde ad soyad, mail adresi, telefon numarası gibi temel iletişim bilgilerini girdikten sonra otomatik olarak kontrol edilen randevu takviminizden boş olan günleri ve saatlerini görüntüleyerek seçimini yapıp randevu alabiliyor. Size özel yazılım üzerinden de kurumsal web sitesi üzerinden alınmış randevuları görüntüleyebiliyor onaylama veya randevu takibi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. En çok hasta takip için tercih edilen bu yazılım ile istekleriniz doğrultusunda SMS onay sistemi, mail onay sistemi, SMS ile randevu hatırlatma gibi ek geliştirmeler sağlayabiliriz.

 

Kurumsal Web Sitesi içinde Başka Neler Olacak ?

Kurumsal web sitesi sizin için Beyret Dijital’ in uzman web tasarımı ekibi tarafından gerçekleştirilir. Müşteri yorumları, hizmetleriniz, hakkınızda ve iletişim bilgileri gibi sizi ve işletmenizi tanıtan bilgiler yer alır. Kurumsal site üzerinde yer alan tüm bilgileri değiştirip düzenleyebileceğiniz platform ile beraber size teslim ederiz.

 


Profesyonel web tasarımı ve yazılım çözümleri üreten Beyret Dijital ekibi isteklerinize uygun özel yazılım geliştirme ve dijital dünyada ki tüm konularda yanınızda. Daha fazla  bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.