Creative Web Sitesi Nasıl Olmalıdır.

Creative Web Tasarım izmir

 

      Tasarım bir temanın ana hatları belirtilerek fikir üretici şekilde ve görsel olarak da kitlelerin ilgi çektiği bir sanattır.

       

                 Web Tasarım, sitenizi tasarlayacak web develepor, tasarımcı zihniyetinde dijital dünyada size özel bir alan oluştururur. Creative bir Web sitesine ilgin bazı bilgi ve ipuçları.

 

Düzen: Tasarlanıp içerik olarak eklenecek öğeler düzenli,projeli mühendislik gerektirir. Web sitelerinin kullanıcılar tarafından ilk ekranda gördükleri görsel ve metinler tatmin edici olmalıdır,buda kullanıcıların sitenizdeki vermek olunan noktalara ulaşmasını sağlarsınız. Bu detaylar tasarımın iyi projelendirilmesini gerektirir.

Renk: Renk seçimi kullanıcıların size özgün detaylarda projelendirilmiş,göz yormayacak renkler, metinlerinizdeki renk seçiminiz kullanıcıların anlatılmak istenen noktalarda erişim tamamlılığı demektir.

Grafikler: Logonuz mutlaka modern,güncel ve sizi anlatacak bir şekilde özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Web sitenizde kullanacağız resimler responsive,çözünürlüğü yüksek olmalıdır.İçeriğinize uygun,hedef konulara uygunluk diğer önemli bir husustur.

Fontlar: Güncel yazı tipleri tasarımınızı zenginleştirir,okuyucunun ilgisini daha çok sağlar. Yazı tiplerinizin güvenli olması google Seo içinde önem arz etmektedir.

İçerik: İçerik kesinlikle profesyonel ellere teslim edilmesi gereken, web siteniz için en önemli unsurdandır. İçeriğiniz sizi anlatacak, kullanıcının kafasını karışmayacak ve kesinlikle ÖZGÜN olmalıdır.

Hedef kitleniz cezbedecek bir web sitesi tasarımına dair

 Hedef kitlenizin isteklerini karşılamak, müşterilerinizi doğru yönlendirecek bir site, özgün olması, creative bir tasarıma, profesyonel yapılmış bir Seo Mühendislik perspektifinde olmak ile sağlanır.Bunları sağlamanızı sağlayamaya yönelik nüanslar;

Yerleşim: Web Sitesiniz yapılandırılırken menüler ve diğer navigasyon araçları ziyaretçilerinin yönelimde olduğu noktalara daha hızlı ulaşmasına buda sitenizde oturum süresini uzatır. Görsel olarak doyurucu,iyi kategorize etmek menüler için en önemli püf noktalarındandır.

Multimedya: Tasarımda web sitenizin içeriklerine uygun video , amaç noktayı daha anlaşılır kılmakta ve sitenize geri dönüş sağlamaktadır.

Uyumluluk:Uyumluluk görsellerinizin doğru yerleşimden, mobil aygıtlara (responsive) uyumluluk görselliğin revaçta olduğu günümüzde önemli bir faktördür.

Beyret Dijital Ekibi